بیانیه 9 دی ماه

بیانیه نهم دی ماه سازمان بسیج مداحان استان آ.غربی

سازمان بسیج مداحان: بیانیه نهم دی ماه

بسمه تعالی

بیانیه نهم دی سازمان بسیج مداحان استان آ.غربی

 

نهم دی ماه حماسه ای عاشورایی بود یکپارچه و حضور گسترده مردم نه برای حمایت از دولت یا رییس جمهور بلکه فقط برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دفاع از ولایت فقیه، دفاع از رهبرمعظم انقلاب و دفاع از افکار و عقاید مطهر معمار و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل عظیم الشأن رضوان ا… تعالی علیه بود.

حضور مردم در نهم دی ماه به معنی دفاع از هیچ فرد، حزب ، جریان سیاسی  و گروه خاص نبود. در نهم دی ماه نگاه این مردم عاشق به گونه ی دیگری بود آنها با خالص ترین حضور خود و بدون هیچ چشم داشتی و یا منافع حزبی و گروهی با تمام وجود به کف خیابان ها آمده بودند. خروش و جوشش این بار مردم خالصانه و فقط برای دفاع از هویت و تمامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودکه با تمام وجود دفاع از ولایت فقیه را فریاد زدند.

تاریخ انقلاب اسلامی ایران، سرشار از حوادثی است که هر یک به تنهایی می توانست باعث دگرگونی و تغییرات اساسی در ماهیت و ساختار هر حکومتی شود. اما با وجود ناخدا و کشتی بانی مدبر و حکیم، این انقلاب هر بار با تدبیر و درایت، ازطوفان ها و شبیخون دزدان و گزند نامحرمان مصون و محفوظ نگه داشته است و اینگونه است که ملت رشید ایران در کوران حوادث و فتنه هایی که توسط نظام سلطه علیه انقلابشان رفته، همیشه سربلند بوده اند.

نهم دی ماه نشانه اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری نظام بود و این در حالی است که بسیاری از خواص و نخبگان بی بصیرت ادعا می کردند که مردم اعتمادشان به نظام از دست رفته است نکته برجسته ای که رویداد تاریخی 9 دی ماه را متمایز می کند حضور میلیونی مردم آن هم در اوج فضا سازی مسموم دشمنان و فتنه گران در رسانه های خارجی و داخلی بود.

این حماسه محصول کار رسانه های دولتی نبود؛ بلکه مردم کاملا متوجه بودند که رسانه های عمومی از مطالبات عامه مردم عقب تر هستند. مردم متوجه تعارض، نفاق و دروغ در سران فتنه گر شده بودند .

آنها در واقع ایمان و اسلام عزیز خودشان را در خطر جدی می دیدند و با این بصیرت به خیابان ها آمدند و فتنه گران و سران مفسد فی الارض آنها را برای همیشه در زباله دان تاریخ انداختند.

نهم دی ماه نشان داد، که مردم اصل انقلاب اسلامی را با اصل ولایت فقیه یکی می دانند و توهین به نمادهای عاشورایی و اصل ولایت فقیه را هرگز تحمل نمی کنند؛ همچنین نهم دی ماه از نظر حضور طیف های مختلف فکری و اقشار مختلف مردم در سنین مختلف  متمایز بود.

نهم دی ماه تجلی کل یوم عاشورا در دفاع از دین وحسین زمانشان از سوی مردم عاشورایی به نمایش گذاشته شد و به همین خاطر است که  فرموده امام ومقتدایمان نباید فراموش گردد و اگر فراموش شد شمارش معکوس فراموشی نظام به صدا در خواهد آمد.

به امید پیروزی اسلام بر کفر جهانی

سازمان بسیج مداحان استان آ.غربی – 9 دی ماه سال 1396